DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 04.09.2013 07:29:13 

Gambling‚ patologické hráčství - KONEC!!

Kdo jsem

Pokud se na těchto stránkách objeví reklama na jakékoliv sázení, čí hraní, tak se mi to velice nelíbí, ale vzhledem k tomu, že jde o stránky tzv. ZDARMA, tak s tím nic nenadělám. Ještě jednou zdůrazňuji, že se mi nelíbí, že na stránkách, které by měly sloužit jako pomoc patologickým hráčům, někdo umístí takovouto reklamu, distancuji se od této propagace! Pevně věřím, že Vás to neovlivní !

Osobní prezentace autora těchto stránek:

Hrál jsem v podstatě od revoluce až do roku 2005 intenzivně, s občasnými přestávkami, kdy jsem se pokoušel bojovat. Mám rodinu - 2 děti 15 a 12 let. Rodina je mojí oporou, kvůli ní jsem neskončil úplně nejhůř.

Hrával jsem výhradně ruletu, kde jsem za dobu hraní prohrál 1,5 mil. Kč. Díky tomu, že jsem plně propadl tehdy hraní, jsem se dostal i do střetu se zákonem. Za své tehdejší jednání jsem obdržel 5-ti letou podmínku. Již je to dva roky co jsem se osvědčil.

Mám za sebou jeden pokus o sebevraždu, následné 3-měsíční léčení v Opavě. Navštěvoval jsem psychology a psychiatry až jsem našel asi v současné době pro mě nejlepší řešení, navštěvuji skupinku tvořenou s vyléčených alkoholiků a bývalých gamblerů.

Navzájem si na této skupince konzultujeme vznikající problémy života abstinujících alkoholiků - případně hráčů.

Jsem nesmírně šťastný, že mi zůstala rodina - svoji ženu obdivuji, máme doma určitá pravidla, která rád dodržuji.

Prezentaci autora spřátelených stránek naleznete na -  www.anonymnigambleri.cz